Proizvodi s tartufima
Prikazujemo 10–18 od 26 rezultata
-

Crni tartuf cijeli u salamuri 30g
11,50 €Cijena na 02.05.2025.: 11,50 € -

Crni tartuf cijeli u salamuri 60g
14,50 €Cijena za 1 kg: 241,67 €Cijena na 02.05.2025.: 14,50 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s aromom bijelog tartufa 250ml
12,50 €Cijena za 1 l: 50,00 €Cijena na 02.05.2025.: 12,50 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s aromom crnog tartufa 250ml
11,00 €Cijena za 1 l: 44,00 €Cijena na 02.05.2025.: 11,00 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s sušenim bijelim tartufom 50ml
9,50 €Cijena za 1 l: 190,00 €Cijena na 02.05.2025.: 9,50 € -

Ekstra djevičansko maslinovo ulje s sušenim crnim tartufom 50ml
8,50 €Cijena za 1 l: 170,00 €Cijena na 02.05.2025.: 8,50 € -

Kraljevski umak sa bijelim tartufom 180g
14,00 €Cijena za 1 kg: 77,78 €Cijena na 02.05.2025.: 14,00 € -

Kraljevski umak sa bijelim tartufom 80g
8,50 €Cijena za 1 kg: 106,25 €Cijena na 02.05.2025.: 8,50 € -

Maslinovo ulje s aromom bijelog tartufa 100ml
6,90 €Cijena za 1 l: 69,00 €Cijena na 02.05.2025.: 6,90 €
