Proizvodi s tartufima
Prikazujemo 1–9 od 26 rezultata
-

Balzamični ocat iz Modene s okusom tartufa 100ml
9,00 €Cijena za 1 l: 90,00 €Cijena na 02.05.2025.: 9,00 € -

Bijela tartufata 170g
12,90 €Cijena za 1 kg: 75,88 €Cijena na 02.05.2025.: 12,90 € -

Bijela tartufata 500g
19,00 €Cijena za 1 kg: 38,00 €Cijena na 02.05.2025.: 19,00 € -

Bijela tartufata 80g
9,00 €Cijena za 1 kg: 112,50 €Cijena na 02.05.2025.: 9,00 € -

Carpaccio sa crnim tartufom 45g
13,50 €Cijena na 02.05.2025.: 13,50 € -

Crna tartufata 170g
11,90 €Cijena za 1 kg: 70,00 €Cijena na 02.05.2025.: 11,90 € -

Crna tartufata 500g
17,00 €Cijena za 1 kg: 34,00 €Cijena na 02.05.2025.: 17,00 € -

Crna tartufata 80g
8,50 €Cijena za 1 kg: 106,25 €Cijena na 02.05.2025.: 8,50 € -

Crna tartufata GASTRO 500g
14,00 €Cijena za 1 kg: 28,00 €Cijena na 02.05.2025.: 14,00 €
