Proizvodi s tartufima
Prikazujemo 19–26 od 26 rezultata
-

Med s bijelim tartufom 100g
8,90 €Cijena za 1 kg: 89,00 €Cijena na 02.05.2025.: 8,90 € -

Riža s tartufima 180g
7,50 €Cijena za 1 kg: 41,67 €Cijena na 02.05.2025.: 7,50 € -

Sir s tartufima 180g
7,50 €Cijena za 1 kg: 41,67 €Cijena na 02.05.2025.: 7,50 € -

Sir s tartufima 400g
19,00 €Cijena za 1 kg: 47,50 €Cijena na 02.05.2025.: 19,00 € -

Sol s aromom bijelog tartufa 120g
10,90 €Cijena za 1 kg: 90,83 €Cijena na 02.05.2025.: 10,90 € -

Sol s aromom crnog tartufa 120g
9,90 €Cijena za 1 kg: 82,50 €Cijena na 02.05.2025.: 9,90 € -

Sušeni ljetni tartuf u mlincu 155g
18,50 €Cijena za 1 kg: 119,35 €Cijena na 02.05.2025.: 18,50 € -

Tris BOX MINI PACK 3x30g
12,00 €Cijena na 02.05.2025.: 12,00 €
